Українець зняв відео про жорстокі умови на норковій фермі в Польщі, яке стало основою фільму про кривавий бізнес на хутрі
- Подробиці
- Опубліковано 09.09.2020 10:19
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5365

Українець Євген став героєм фільму «Кривавий хутряний бізнес» (Krwawy biznes futerkowców) Януша Схвертнера. Киянин Євген влаштувався на ферму з розведення норок в населеному пункті Гуречки (Великопольське воєводство). Там він пропрацював понад 2 місяці й зняв приховане відео про жорстокі умови утримання тварин, повідомляє Yavp.pl з посиланням на onet.pl.
Власники ферми не знали, що українець був підставною особою і представляв організацію з захисту тварин. Протягом липня-серпня 2020 року Євген знімав потайки на телефон та приховану камеру умови, в яких тримали норок. Хлопець каже, що був шокований всім побаченим.
За його словами, на фермі стояв неприємний сморід, норки постійно кричали, чи то від голоду, чи то від життя в неволі. Тварин утримували в невеликих клітках, в яких дорослим особинам навіть незручно було розвернутися.
Відзнятий українським активістом матеріал був використаний при створенні фільму «Кривавий хутряний бізнес». Він має стати доказовою базою для слідства, адже про знущання над норками на фермі в Гуречках уже повідомили прокуратуру.
Повну версію фільму також виклали в мережу YouTube, іде її може переглянути кожен бажаючий з міцними нервами.
Нагадаємо, новий законопроєкт польського уряду обіцяє покласти край вбивству тварин заради хутра.
Фото onet.pl
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
19.12.2025 13:30
Збито та подавлено 108 ворожих БпЛА19.12.2025 13:23
1220 каапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 19 грудня


Коментарі