Зеленський особисто просив депутатів проголосувати за комісію по прокурору САП
- Подробиці
- Опубліковано 18.09.2020 09:31
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2652
Скандал з голосуванням за комісію по прокурору САП продовжує набирати обертів. Тепер у суспільства складається враження, що Зеленський, говорячи про напрямок до Європи, свідомо змінює курс України у бік Росії. Таке враження не є випадковим. Те, що слуги народу проголосували цю комісію з людьми Медведчука, кума Путіна, доводить, що у цьому голосуванні інтереси – співпали, адже у Зеленського не могли не знати, що подібне голосування порушує умови безвізу з ЄС і може запустити механізм його призупинення, а то й перегляду. Все, чого вимагає ЄС від України - припинити політизацію роботи правоохоронної системи. і забезпечити чесний конкурс на керівника САП.
Те ж, що Зеленський, знаючи вимоги Єврокомісії все ж давив на депутатів, щоб вони провели голосування, доводить, що Зеленський вже відверто грає на боці окупантів, хоча на словах говорить про НАТО та ЄС. І представники Заходу, вже відреагували на таке голосування.
Про те, що саме Зеленський вимагав голосування, підтвердив на своїй сторінці опальний Гео Лерос. Він написав:
«Мені вже двоє народних депутатів, які не входять в Слугу Народу, підтвердили що Зеленський ОСОБИСТО їх просив прийти проголосувати за комісію по прокурору САП! Ці депутати прийшли і натисли зелені кнопки. Тепер ні у кого не має виникати сумнівів хто відповідальний за корупцію в державі.
Ці показові заяви Зеленського щодо посадки Юрченко - вистава для лохів, ми всі були свідками як він тиждень відмазував хабарників.
Тепер після призначення ручного прокурора САП, Зеленский перетворить країну в бананову республіку, ізольовану від цивілізованого світу, почитайте заяви західних партнерів.
Давайте зафіксуємо, у нас з’явився свій Лукашенко».
Також з цієї категорії...

Після зустрічі з Тимошенко президент...
11 мая 2012 г.

П’ять діб арешту за заявлення...
8 мар. 2018 г.

Українці, котрі викрадали у поляків...
16 июл. 2018 г.
Набираючі популярність...

Приговор Тимошенко это - приговор...
12 окт. 2011 г.

Резолюция ПАСЕ? Да кто ее...
29 янв. 2012 г.

А нам все равно, а...
5 мая 2012 г.
Останні новини
28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі