​Малґожата Ґосєвська: У польсько-українському діалозі ще багато чого треба зробити

«Я завжди дивлюся на польсько-українські стосунки з величезною надією. Рішення про дозвіл на пошукові і ексгумаційні роботи (йдеться про жертв конфлікту, похованих на території України), відкриття на спільний історичний діалог – це дуже важливий чинник, оскільки ця тема між нами завжди була присутня», - сказала віце-спікерка Сейму Малґожата Ґосєвська українській газеті «Дзеркало тижня», яка в суботу з’явилася в українських кіосках, повідомляє Польське радіо.


На думку польської політикині, дискусії на історичні теми між Польщею та Україною використовувала росія. «Цю тему жахливим способом використовувала російська федерація, аби збудувати певний антиукраїнський блок у Польщі і антипольський в Україні», - розповіла Малґожата Ґосєвська.

На думку Ґосєвської, у діалозі поміж нашими народами потрібна освіта молодих людей. «Потрібно показувати історичну правду на тему того, що сталося на Волині. Ми не хочемо ніяких розрахунків, ми прагнемо того, аби правда була правдою. Потрібно її триматися, оскільки це – основа порозуміння, про що багато разів говорив президент Лех Качинський. До діалогу, який опирається на правді, багато разів закликав Іван Павло ІІ», - зазначила віцеспікерка.

Малґожата Ґосєвська також підкреслила, що для Польщі дуже важливо підтримувати Україну в її боротьбі проти російської агресії на Донбасі.

«Ми завжди чітко висловлюємось і захищаємо Україну у питанні дотримання міжнародного права, яке стосується інтегральної цілісності та статусу Криму і частини Донбасу, які зайняла російська федерація. Є незмінні справи, але є й інші важливі для нас питання і ми розраховуємо на розуміння зі сторони українських політиків», - заявила «Дзеркалу тижня» Малґожата Ґосєвська.

Малґожата Ґосєвська. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.