​Президент Польщі підтримує ідею розміщення миротворчих сил ООН в Україні

Президент Польщі Анджей Дуда підтримує ідею направлення в Україну військ Організації Об’єднаних Націй. Про це польський очільник заявив після зустрічі з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. Ситуація в Україні та війна на Донбасі були одними з тем розмов політиків, повідомляє Польське радіо.


«Я підтримую ідею, щоб там розмістити миротворчі сили ООН, але за умови, що ці сили будуть розміщатися на всій території, зайнятій сепаратистами. Передусім, щоб ці війська могли здійснювати патрулювання та діяти на території кордону, який визнається як державний кордон між Україною та росією. Коротше кажучи, щоб нарешті повернулося там верховенство міжнародного права, до чого ми вже роками закликаємо, і про що я нагадував кілька разів, зокрема, в структурах ООН», - наголосив Анджей Дуда.

Серед інших тем, які порушили президенти Польщі та Німеччини, - майбутнє Європейського Союзу, будова газогону Nord Stream 2 та спільна польсько-німецька історія.

Франк-Вальтер Штайнмаєр перебуває у Варшаві з дводенним візитом.

Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.