Великий «шухер» стався у Німеччині через нелегальне працевлаштування українок польськими фірмами
- Подробиці
- Опубліковано 26.11.2020 21:14
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2678

У Німеччині федеральна поліція в рамках розслідування масштабної справи щодо незаконного працевлаштування у Німеччині польськими фірмами громадян України провела масштабний рейд. Правоохоронці провели обшуки в 130 житлових і комерційних приміщеннях у 13 федеральних землях. Одночасно з обшуками на території Німеччини слідчі дії щодо 3-х головних підозрюваних провела й прокуратура Польщі, повідомляє Yavp.pl з посиланням на DW.
Підставою для слідчих дій стало розслідування справи проти трьох громадян Польщі та пов'язаними з ними понад 70 особами на території Німеччини. Їх підозрюють у нелегальному перевезенні та незаконному працевлаштуванні іноземців, а також незаконному позбавленні і розкраданні заробітної плати.
Під час слідчих дій були вилучені носії даних, документи, вогнепальна зброя, боєприпаси, близько 60 тисяч євро готівкою і близько одного кілограма золота вартістю в кілька десятків тисяч євро.
Розслідування справи розпочалося близько трьох років тому, коли увагу правоохоронних органів привернули громадяни України, які під час свого перебування у Німеччині нібито з туристичною метою насправді працювали доглядальницями на замовлення компаній, до яких мали стосунок підозрювані. У поліції також зазначають, що крім відсутності необхідних дозвільних документів, наймані працівники з України не мали необхідної кваліфікації, щоб надавати послуги з догляду.
Загалом поліція розслідує близько 1400 випадків нелегального перебування та працевлаштування в Німеччині жінок з України. Як правило, вони були завербовані польськими фірмами, після чого їхні послуги пропонувалися вже німецьким замовникам за низькою ціною.
Фото dw.com
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.11.2025 09:10
Збито та подавлено 139 ворожих БпПЛА16.11.2025 09:03
860 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада


Коментарі