​Кількість громадян України, які мають дійсні посвідки на проживання в Польщі, перевищила 250 тисяч

Кількість громадян України, які мають дійсні посвідки на проживання в Польщі, перевищила 250 тисяч, — сказав речник Управління у справах іноземців Якуб Дудзяк. Чиновник додав, що в Польщі поселяються громадяни України, в основному молоді люди віком до 40 років, які емігрують через роботу, повідомляє Польське радіо.


Дані Управління у справах іноземців показують, що громадяни України перебувають у Польщі здебільшого на короткий термін на основі безвізового режиму або на підставі віз.

«Однак дедалі більше із них хочуть залишатися в країні на триваліший період. Про це свідчить зростаюча кількість заяв на отримання дозволу на проживання та група людей, які вже мають такі документи», — сказав речник Управління у справах іноземців Якуб Дудзяк.

Він додав, що приблизно 80 відсотків громадян України мають дозвіл на тимчасове проживання, який може діяти максимум три роки. «Переважна більшість із них видаються у зв'язку з прийняттям на роботу — це приблизно 73 відсотки випадків. Наступними найпоширенішими цілями перебування в Польщі є сімейні питання — приблизно 12 відсотків та освіта — приблизно 5 відсотків», — повідомив представник Управління у справах іноземців.

Громадяни України зосереджені у воєводствах із великими містами. Найпопулярнішими воєводствами є: Мазовєцьке — 52 тисячі людей, Малопольське — 31 тис. і Великопольське — 29 тис.

За даними Управління, з понад 250 тисяч громадян України з дійсними картами перебування, приблизно 61 відсоток — це люди у віці 18 - 40 років. Діти та підлітки віком до 18 років становлять приблизно 12%, а люди за 40 років — приблизно 27%.

Управління наголошує, що наведені вище дані не включають осіб, які тимчасово перебувають у Польщі на основі безвізу або на підставі віз. Вони також не включають тих, у кого дозволи на тимчасове проживання, термін дії яких тимчасово продовжений через введення стану епідемії.

Фото pixabay.comКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Президент россии владимир путин в своем интервью российским СМИ врал и вообще нес откровенную дичь про Украину

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.