Посольство Польщі в Україні проводить тендер для компанії, яка оформлятиме отримання польських віз для українців
- Подробиці
- Опубліковано 07.04.2021 15:48
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2448
Посольство Польщі в Україні проводить тендер для вибору фірми, яка прийматиме та обслуговуватиме документи від українців на отримання польських віз. Фірма-переможець може заробити 170 млн злотих. Це кошти, що надходитимуть у якості оплати за послуги від громадян України, які подаватимуться на польські візи, пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на wiadomosci.gazeta.pl.
У 2021 році закінчується термін угоди з фірмою VFS Global, яка повстала в Індії й зараз займається прийомом та обслуговуванням документів на польські візи в Україні. Вона теж бере участь у новому тендері. Крім неї, знайшлося ще четверо бажаючих: Global Visa (Греція), BLS (Індія), Capago (Франція) і консорціум польської компанії Personal Service та фірми TLS Contact (Франція).
Тендерна комісія вже понад місяць вивчає пропозиції кожного з учасників, однак остаточного рішення щодо переможця досі не ухвалено. Фаворитом вважається фірма VFS Global, з якою протягом тривалого часу співпрацює посольство Польщі в Україні. Вона оцінила свої послуги в 13,5 євро за 1 прийнятий пакет документів на візу.
Однак консорціум Personal Service і TLS Contact теж має високі шанси. Там запропонували 12,25 євро за 1 прийнятий пакет документів на візу. Відомо, що найнижчу ціну виставила фірма Global Visa (7,5 євро), проте вона пропонує менший перелік послуг.
Фото fotolia.com
Також з цієї категорії...

Парламент ратифікував Угоду про продовження...
15 июл. 2015 г.

Двоє українців у Польщі грабували...
10 нояб. 2020 г.

У Польщі мовознавці уклали українсько-польсько-англійсько-німецький...
26 июл. 2022 г.
Набираючі популярність...

1020 кацапів подохло минулої доби...
17 сент. 2025 г.

Схвалено пакети допомоги від США...
17 сент. 2025 г.

ЄС готується до завершення тимчасового...
17 сент. 2025 г.
Останні новини
17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі