​У межах чеської ініціативи Німеччина передасть Україні боєприпаси на суму майже 600 мільйонів євро


Міністерство оборони Німеччини оголосило, що передасть Україні 180 тисяч артилерійських боєприпасів у рамках так званої чеської ініціативи. У міністерстві підкреслили, що німецький внесок становитиме 40% відносно розміру всього проекту, повідомляє Польське радіо.

Вартість зброї, яку надасть Німеччина, становить майже шістсот мільйонів євро. У березні міністр оборони Борис Пісторіус уже анонсував черговий пакет підтримки України на суму понад чотириста мільйонів. Загалом цими двома траншами Києву нададуть озброєння на понад один мільярд євро.

За неофіційними даними, ракети погодились надати такі країни, як Південна Корея, Південна Африка та Туреччина.

Фото germaida.byКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.