​До Дня Незалежності Велика Британія запустила міжнародну кампанію на підтримку України


Уряд Великої Британії разом із союзниками по НАТО запустили міжнародну кампанію «Здіймемо гамір за Україну» (оригінал – «Make Noise For Ukraine»), присвячену Дню незалежності України 24 серпня. Про це йдеться в офіційному повідомленні Міністерства оборони Великої Британії, повідомляє Голос Америки.

«Ми не маємо мовчати у відповідь на російську агресію. У цей День Незалежності України допоможіть нам відзначити українську хоробрість і стійкість та продемонструйте свою підтримку у соціальних медіа», – йдеться в повідомленні від британського Міністерства оборони.

Зазначається також, що уряд Великої Британії закликає людей та організації долучитись до кампанії та запостити 24-го серпня відео у соціальних медіа з «гамором за Україну» із хештегом #MakeNoiseForUkraine.

«Ви можете як завгодно шуміти: плескати, підбадьорювати, грати на інструменті, співати пісню, тупотіти ногами або дзвонити у дзвоник. Можете також кричати «Слава Україні!». Чим унікальніше – тим краще», – описує кампанію британське Міноборони.

У пості в соцмережі X (колишня Twitter) Міністерство оборони Великої Британії також запостило 15-секундне відео, в якому анонсується соцмедійна кампанія.

«Поки зброя росії не замовкне, ми не будемо мовчати. Слава Україні!»

Водночас на адресу кампанії вже прозвучала і критика від тих, хто закликає дати Україні більше зброї замість кампаній у соціальних медіа.

«Я впевнений, що президент України Володимир Зеленський цінував би більше зброї, ніж більше відео. Ролики в TikTok нічого не принесуть українцям... які воюють на передовій», – заявив британський полковник у відставці Геміш де Бреттон-Гордон, колишній командувач сил НАТО зі швидкого реагування на хімічні, біологічні, радіологічні і ядерні загрози.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.