Американо-польська журналістка, оглядачка та історикиня Енн Епплбом, отримуючи Премію миру німецьких книгарів, закликала посилити підтримку України
- Подробиці
- Опубліковано 20.10.2024 19:27
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 2511
Сьогодні у Франкфурті-на-Майні Енн Епплбом отримала престижну Премію миру німецьких книгарів. Церемонія нагородження польсько-американської історикині та публіцистки завершила Франкфуртський книжковий ярмарок, повідомляє Польське радіо.
Журі премії відзначило Енн Епплбом за її глибокий аналіз державного авторитаризму з особливим наголосом на комуністичній і посткомуністичній системах Радянського Союзу та росії. «Її робота є надзвичайно вагомим внеском у збереження демократії та миру», — читаємо в обґрунтуванні. Дружина очільника польської дипломатії Радослава Сікорського на ярмарку у Франкфурті рекламує німецьке видання своєї останньої книжки «Koncern Autokratia. Диктатори, які хочуть правити світом».
Під час однієї із зустрічей із читачами Епплбом застерегла від переговорів із росією та прагнення за будь-яку ціну миру в Україні. На її думку, закінчення війни, яке не гарантує суверенітету України, не принесе мир та безпеку в Європі.
Приймаючи премію на церемонії нагородження, Енн Епплбом закликала посилити військову підтримку України.
Премія миру німецьких книготорговців, яка присуджується з 1950 року, є однією з найважливіших культурних нагород у Німеччині. Її лауреатами є троє поляків: Януш Корчак, Лєшек Колаковський і Владислав Бартошевський.
Енн Епплбом отримує премію. Фото facebook.com/ichliebefrankfurt.de
Також з цієї категорії...

Франція вимагає якнайшвидшого звільнення Юлії...
28 окт. 2013 г.

У Києві затримали грузина, підозрюваного...
2 нояб. 2018 г.

У Києві привітали продовження Європейським...
30 июн. 2020 г.
Набираючі популярність...

Викрав у співмешканки 300 тисяч...
11 мая 2025 г.
Черговий мирний розводняк
11 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
13 мая 2025 г.
Останні новини
13.05.2025 08:30
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі12.05.2025 08:43
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі11.05.2025 21:06
Черговий мирний розводнякПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 10 травня обговорили наступні теми:
Коментарі