У Польщі підтвердили, що постачання зброї в Україну через хаб у Ряшеві відновили
- Подробиці
- Опубліковано 12.03.2025 19:27
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 1814
«Ми задоволені новими пропозиціями щодо запобігання російській агресії проти України», — заявив міністр закордонних справ Радослав Сікорський. Очільник польської дипломатії зустрівся з міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою, який повернувся із переговорів з американською делегацією у Саудівській Аравії, повідомляє Польське радіо.
Міністр Польщі Радослав Сікорський повідомив, що Андрій Сибіга розповів йому про результати зустрічі в Джидді. Під час спільної конференції Сибіга зазначив, що Сікорський став першим міністром з країни ЄС, якого він особисто проінформував про результати вівторкових переговорів із делегацією США в Джидді.
«Україна є країною, яка найбільше хоче припинення війни та укладення справедливого постійного миру», — заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.
Дипломат зазначив, що ці результати «дуже важливі, майже історичні». Він сказав, що вдячний Сікорському за постійний контакт і обмін думками.
Водночас важливим результатом переговорів у Саудівській Аравії, як заявив у середу, 12 березня, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, є відновлення постачання зброї в Україну з логістичного центру в Ряшеві. Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський додав, що постачання зброї через Ясьонку повернули до попереднього рівня.
Радослав Сікорський та Андрій Сибіга. Фото РАР
Також з цієї категорії...

МЗС відмовилося коментувати допдомовленості Порошенко...
15 окт. 2014 г.

Переговори віце-прем'єра Ґлінського та віце-прем'єра...
17 февр. 2018 г.

У Польщі стартували Міжнародні авіапокази...
26 авг. 2018 г.
Набираючі популярність...

Євгенія Тимошенко поскаржилася на Януковича...
12 апр. 2012 г.

Обухівський ТЦК підіграє аферистам, бо...
24 июн. 2025 г.

Три висновки з саміту НАТО,...
29 июн. 2025 г.
Останні новини
29.06.2025 21:57
2025 рік стартував з тенденцією до закриття бізнесів29.06.2025 20:22
Три висновки з саміту НАТО, над якими варто замислитися світу29.06.2025 09:32
Знешкоджено 475 ворожих цілей29.06.2025 09:22
1220 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі