Опозиція вимагає заслухати у п'ятницю звіт Генпрокурора

kogemyakin12 04 2012

 

Фракція «БЮТ-Батьківщина» вимагає заслухати у п'ятницю першим питанням звіт Генпрокурора Віктора Пшонки.


Про це на брифінгу заявив лідер фракції Андрій Кожем’якін, повідомляє byut.com.ua.

Кожем’якін наголосив, що фракція «БЮТ-Батьківщина» надзвичайно обурена заявами Генпрокурора Пшонки і його заступника Кузьміна.

Він нагадав, що фракція ініціювала створення ТСК щодо розслідування вбивств Щербаня і Кушнарьова та по подіях, які відбувалися на Донеччині у 1995-98 роках.

Андрій Кожем’якін також нагадав, що опозиція зібрала необхідні 150 підписів для заслуховування звіту Генпрокурора та голосування за його відставку.

Голова фракції під час брифінгу продемонстрував журналістам бланк із зібраними підписами.

«Ми б хотіли почути Генпрокурора і спитати у нього: на підставі чого він робить свої заяви, на підставі чого ГПУ перетворилась на департамент чорного піару, на підставі чого він нехтує презумпцією невинуватості?», - сказав Андрій Кожем’якін.

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.