УДАР готовий визначити конституційність звільнення Арбузова та призначення Соркіна

zvilnennya arbuza

 
“УДАР” звернеться до Конституційного суду щодо відповідності Конституції України постанов Верховної Ради про звільнення Сергія Арбузова з посади голови Нацбанку та про призначення на цю посаду Ігоря Соркіна.


Партія зібрала необхідну кількість підписів - під поданнями поставили свої підписи народні депутати фракції “УДАР” та позафракційні. В “УДАРі” зазначають, що постанови парламенту про звільнення Арбузова та про призначення Соркіна були ухвалені із порушенням встановленої Конституцією процедури розгляду та ухвалення актів Верховної Ради. А саме - за ухвалення обох постанов голосували картки відсутніх на засіданні народних депутатів.

“Ми вважаємо, що результати такого голосування є нелегітимними, а саме голосування не відповідає Конституції України.  “УДАР” сьогодні відстоює в парламенті персональне голосування і хоче, щоб правила гри були чесними, перш за все, у законодавчому органі”, - підкреслив заступник керівника фракції “УДАР” у Верховній Раді Віталій Ковальчук, повідомляє прес-служба політичної партії "УДАР Віталія Кличка".



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Розповідь про воєнкома, який не займається бусифікацією, який шкодує людей, який публічно заявив, що свого сина в армію не пустить

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.