Депутати вимагають, щоб закони про прокуратуру і вибори розглядалися у четвер першими
- Подробиці
- Опубліковано 18.11.2013 10:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2393
«УДАР» вимагає, щоб євроінтеграційні законопроекти про прокуратуру та вибори парламент розглянув у четвер першими. Про це заявив заступник керівника фракції «УДАР» Віталій Ковальчук на засіданні погоджувальної ради керівників депутатських фракцій та комітетів парламенту, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».
«Проекти законів про прокуратуру і про зміни до виборчого законодавства, переставлені з вівторка в нікуди: 56 і 57 номерами на четвер. Законопроекти, необхідні для підписання Угоди про асоціацію з ЄС, повинні бути розглянуті першочергово. Це стосується і закону щодо питання Юлії Тимошенко. Ми не дуже здивуємося діям Партії регіонів завтра під час голосування в залі за законопроекти щодо долі Тимошенко», - зазначив Віталій Ковальчук.
Він підкреслив, що фракціям більшості не вистачає мужності визнати, що вони не бажають запровадження в Україні європейських стандартів. Бо і далі хочуть наживатися за рахунок державного бюджету, а людям платити копійки - та й ті нерегулярно.
«Якщо Віктор Янукович і Партія регіонів не хочуть до Європи – про це треба чесно сказати, а не дурити весь народ і не морочити голову Європі,- підкреслив Ковальчук. - Якщо ви думаєте, що людям все одно - підпише Україна угоду чи ні - то дуже помиляєтеся. Цими вихідними лідер партії «УДАР» Віталій Кличко зустрічався з громадами на Рівненщині. І скрізь - в кожному райцентрі, в кожному містечку - люди питають: чи є надія, що Україна не втратить шансу на європейську інтеграцію? Ми говоримо - шанс остаточно не втрачений, є надія і є зусилля, принаймні, опозиції та Європи», - відзначив заступник голови партії.
Також з цієї категорії...

Опозиція передала Рибаку перелік питань,...
11 июн. 2013 г.

«УДАР» не дозволить провладній більшості...
10 июл. 2013 г.

Пленарне засідання Верховної Ради України...
17 мар. 2014 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі