Пинзеник: Наразі дуже складно спрогнозувати економічні наслідки для України через ухвалений закон про реструктуризацію валютних кредитів
- Подробиці
- Опубліковано 03.07.2015 08:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2720
За словами Пинзеника, проблеми позичальників валютних кредитів можна зрозуміти. «Але не зрозуміло, хто буде брати на себе цю різницю. На жаль, ухвалено рішення, наслідки якого спрогнозувати дуже важко», - зазначив «ударівець».
Він наголосив, що з ухваленням цього закону з'являється ще одна додаткова фінансова «дірка». «Не хочемо дивитися на свої проблеми, давайте подивимося на Грецію. Країна не може жити без кредитів. Що станеться, якщо зупиниться кредитування? У нас єдиний спосіб втримати резерви - зовнішні кредити», - зауважив Віктор Пинзеник. Народний депутат висловив сподівання, що в ситуації, яка склалася, буде знайдене адекватне рішення. «Але мені сумно від того, що робить українська влада, в тому числі люди, які сидять в парламенті», - підкреслив він.
За словами Пинзеника, під час вчорашнього засідання було проголосовано декілька законів, з якими депутати не встигли навіть ознайомитися. «Таких законів було з десяток. Не можна голосувати за закони, яких фізично не бачили. На жаль, спікер допускає пряме порушення регламенту», - сказав народний депутат.
Пинзеник також наголосив, що регламент забороняє розгляд законопроекту, якщо він не був розданий депутатам за 10 днів до дня його розгляду. «Якби дотримувалися регламенту, то ухвалювалися б більш обдумані рішення», - додав він.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
29.06.2026 12:51
Навіщо «реформаторам» адвокатура а-ля Медведчук?29.06.2026 09:50
Збито та подавлено 82 ворожих БпЛА29.06.2026 09:41
1230 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 28 червня


Коментарі