У Раді забули про відставку Шокіна
- Подробиці
- Опубліковано 17.03.2016 10:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1511
«Кажуть, в парламентському залі немає голосів за відставку Шокіна. Це водночас і правда, і ні. В цьому випадку є показовим вчорашнє голосування з цього питання на засіданні профільного комітету ВРУ з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. При голосуванні за подання Президента Порошенка за звільнення Генпрокурора Шокіна не голосували два шанованих мною народних депутатів від БПП Віктор Король та Микола Паламарчук, які чітко орієнтовані на позицію Адміністрації Президента.
По факту це означає, що питання відставки очільника ГПУ Шокіна стало предметом політичних торгів при спробі владнати політичну кризу в державі», - зазначає Мосійчук.
Також з цієї категорії...

Парламентські будні: підсумки до відкриття...
2 сент. 2013 г.

Пленарні засідання Верховної Ради України...
8 окт. 2013 г.

Моніторинг виконання пунктів Європлану (21-28...
28 окт. 2013 г.
Набираючі популярність...

У Києві поліцейські затримали водійку,...
13 сент. 2025 г.

У своєму суботньому пості Трамп...
14 сент. 2025 г.

Китай запросив Трампа на зустріч...
14 сент. 2025 г.
Останні новини
14.09.2025 11:07
Збито та подавлено 52 ворожі БпЛА14.09.2025 11:01
880 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі