​Пленарне засідання Верховної Ради України 16 жовтня 2019 року

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив ранкове засідання. Народні депутати виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями. Парламентарі продовжили розгляд правок до законопроекту про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування №1008.


На минулому засіданні парламентарії розглянули 189 правок з 330-ти порівняльної таблиці законопроекту.

Від Комітету правки доповідала Голова Комітету з питань правової політики Ірина Венедіктова.

Після розгляду усіх правок, на яких наполягали їх автори, на підтвердження було поставлено правку №195, яка не була підтримана під час розгляду.

За результатами голосування правка була підтримана.

Верховна Рада прийняла проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування» №1008 у другому читанні та в цілому 236-ма голосами.

Головуючий поставив на голосування пропозицію про включення до порядку денного проекту Постанови про участь постійного представника Верховної Ради України у конституційному провадженні №2265.

Народні депутати підтримали включення проект постанови та розглянули його за скороченою процедурою.

239 голосами проект Постанови прийнято за основу і в цілому.

До порядку денного було включено проект Постанови про призначення Совгирі О.В. на посаду постійного представника Верховної Ради України у Конституційному Суді України №2266.

Проект Постанови парламентарії розглянули за скороченою процедурою.

Верховна Рада 244 голосами прийняла проект постанови за основу та в цілому.

Народні депутати розглянули у другому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України» та до Регламенту Верховної Ради України щодо припинення відшкодування народному депутату України витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі пропуску без поважних причин пленарних засідань Верховної Ради України або засідань комітетів Верховної Ради України (друге читання із скороченням строку підготовки) №1035-2.

Законопроект доповів Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Сергій Кальченко.

Народні депутати розглянули правки, на яких наполягали їх автори.

265 голосами проект Закону прийнято у другому читанні та в цілому.

Головуючий закрив ранкове засідання.

За матеріалами інформаційного управління ВР України

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 15 січня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.