Война началась в Крыму и Крымом закончится

krim krim

 
Директор Центра ближневосточных исследований Игорь Семиволос считает, что тема аннексированного Крыма не уходит на второй план, поскольку события на Донбассе, к которым приковано все внимание, являются, в том числе, частью борьбы за полуостров.


Об этом пишут «Крым.Реалии», сообщают «Конфликты и законы».


«Война началась в Крыму и Крымом закончится. Сейчас боевые действия происходят не на полуострове, но они напрямую связаны с крымской войной. Поэтому создается впечатление, что о Крыме забыли. Но на самом деле о нем никто не забывал», – сказал эксперт.

При этом Семиволос согласен с мнением, что информационная и законотворческая политика украинской власти не должна ограничиваться только темой урегулирования конфликта на Донбассе, и о Крыме нужно вспоминать чаще, - считает эксперт.



Коментарі

  +0 #1 Гость 11 нояб. 2014 г., 00:12:30
Не знаю кто забыл о Крыме а кто нет, а то что сдали это факт. Кто знает, может на тот момент другое решение было незозможно.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.