Власть наладила железнодорожную связь с аннексированным Крымом

mariupol krim

 
Со 2 декабря начал курсировать поезд Мариуполь-Севастополь. Как сообщили сайту mariupol.tv в справочной службе мариупольского Ж/Д вокзала, поезд № 048К отправляется из Мариуполя в 17:14 и прибывает в Севастополь в 07:05. Поезд № 048 Д из Севастополя отправляется в 21:50 и прибывает на конечную станцию в Мариуполь в 14:05.


На данный момент открыта продажа билетов на 6 и 8 декабря. Предполагается, что поезд будет отправляться из Мариуполя по четным числам, а из Севастополя по нечетным.

Как сообщил сайту mariupol.tv работник Ж/Д вокзала, была получена телеграмма от вышестоящего руководства с распоряжением запустить поезд Мариуполь-Севастополь.

Стоит отметить, за годы независимости Украины поезда из Мариуполя в Крым никогда не курсировали.



Коментарі

  +1 #1 Александр Полищук 7 дек. 2014 г., 14:31:57
А кому нужен этот поезд? Не сепарам ли?
  +0 #2 vfvf vfib 7 дек. 2014 г., 14:35:21
зачем нужен этот поезд? Что бы из Крыма в Донецк и Луганск привозить наемников из России

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 жовтня розповів про наступні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.