Может, Севастополь пора переименовать в Мухосранск? - спрашивают (у Абамы?) журналисты ватосайта

muhosransk

 
Севастопольские дворы лишают сновидений, проезжие части напоминают тропу испытаний, пляжи утопают в мусоре и не способны приобрести притягивающий и обновленный облик, дома трещат по швам и рассыпаются, достопримечательности приуныли и остаются забытыми, на деревьях распускается ветошь и прочий хлам...


Это не кошмары на улице Вязов, а, к великому сожалению, реальность города-героя. Вместо тысячи слов предлагаем нашим читателям фотографии. Данные архивные снимки, несомненно, способны поведать многие тайны и приоткрыть занавес обыденного Севастополя. Возможно, мусор и разруха - это «визитная карточка» когда-то белокаменного и чистого города? – пишет ruinformer.com.


muhosransk1

muhosransk2

muhosransk3

muhosransk4



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.