Ощадбанк подав позов до росії за знищення його інвестицій в Криму

prelesti krim

 
Ощадбанк розпочинає новий важливий етап у процесуальному провадженні щодо його претензії до російської федерації в рамках двостороннього договору про захист інвестицій, яка випливає із тотального знищення його інвестицій в Криму через незаконну окупацію і фактичну анексію цієї території росією.

Ми вважаємо за необхідне покроково інформувати громадськість про хід цього складного міжнародного судового процесу. Раніше ми повідомляли вам про перші три кроки:

1) офіційне письмове повідомлення до уповноважених представників російської федерації щодо претензій, які випливають з незаконного поводження з інвестиціями, що належать Ощадбанку в Криму http://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/3408820/

2) обрання юридичного представника у спорі проти російської федерації. Ним стала юридична фірма Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan LLP – світовий лідер з вирішення міжнародних спорів http://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/3409121/

3) повідомлення Постійної палати арбітражного суду про те, що арбітражний трибунал у справі Ощадбанку проти російської федерації сформовано http://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/4334056/.

Наразі інформуємо про результати першої процесуальної конференції, в процесі якої Ощадбанком було озвучено готовність подати позовну заяву із усією доказовою базою до кінця поточного місяця. російська федерація відмовилася від участі у засіданні.

У рамках першої процесуальної конференції, що відбулася 26 липня 2016 року, титулований арбітражний Трибунал, до складу якого входять пан Девід Ей. Ар. Уільямс КьюСі, Високоповажний Чарльз Ен.Брауер і пан Х’юго Перезкано Діаз, видав свій перший процесуальний Наказ за цією арбітражною справою.

Важливо відзначити, що відповідно до аргументованої пропозиції Ощадбанку, і на відміну від аналогічних інвестиційних процесів, ініційованих останнім часом іншими інвесторами проти російської федерації, Трибунал вирішив не призначати біфуркацію арбітражного розгляду, тобто прийняв нетипове рішення в міжнародних інвестиційних справах не «роздвоювати» процес та не виділяти питання юрисдикції в окреме провадження. Таким чином, всі питання стосовно юрисдикції, суті позовних вимог та оцінки збитків будуть заслухані в одному засіданні. Це дозволить значно прискорити розгляд справи.

Крім цього, відповідно до пропозиції Ощадбанку, якщо після подачі Ощадбанком позовної заяви, російська федерація буде продовжувати відмовлятися від участі в арбітражному розгляді, Трибунал прийняв рішення, що позовна заява буде розглядатися за прискореним часовим графіком до остаточного слухання, яке в даний час заплановано на кінець березня 2017 року. Ощадбанк докладає всіх можливих зусиль, щоб належним чином представити свій позов проти російської федерації, а також отримати остаточне арбітражне рішення щодо компенсації значних втрат, які він поніс в результаті порушення росією норм міжнародного права.

Сьогодні, 26 серпня, Ощадбанк подав позовну заяву із усією доказовою базою. Сума вимог включає як вартість втрати активів, вартість втрати бізнесу, так і відсотки, які будуть нараховані до ухвалення Трибуналом остаточного рішення та до фактичного отримання компенсації за комерційним курсом, визначеним Трибуналом, та становить понад 1 млрд доларів США.

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний заявив: «Ми з усією відповідальність підійшли до підготовки до засідання і вдячні, що Трибунал визнав в повному обсязі аргументи Ощадбанку проти «роздвоєння» арбітражного розгляду та прийняв рішення заслухати позовні вимоги Ощадбанку в одному провадженні, а також прийняв рішення на користь прискорення остаточного слухання, у разі, якщо росія наполягатиме на своєму рішенні щодо відмови з’явитися перед міжнародним Трибуналом. На даний час Ощадбанк ретельно готується до захисту перед Трибуналом своїх позовних вимог до російської федерації. Наступним процесуальним кроком буде слухання справи по суті в судовому засіданні».

Ощадбанк, facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.