​Країни ЄС схвалили продовження санкцій проти анексованого Криму

Країни ЄС остаточно затвердили продовження на рік санкцій проти незаконно анексованого росією Криму. Затвердження санкцій було лише формальністю, адже вже раніше посли ЄС одноголосно дали зелене світло, повідомляє Польське радіо.


Обмеження, які діятимуть до 23 червня наступного року, поширюються лише на територію Криму та Севастополя. Вони охоплюють заборону імпорту з півострова до ЄС і заборону інвестицій на його території, наприклад, в енергетичному секторі та в межах інфраструктурних і телекомунікаційних проєктів. Компанії та громадяни Євросоюзу не можуть надавати в Криму жодних послуг і купувати там нерухомість.

Санкції включають теж заборону продажу технологій для видобутку нафти і газу. Обмеження б’ють також у туристичну галузь, кораблям заборонений вхід до кримських портів, за винятком надзвичайних ситуацій.

Рішення про продовження економічних обмежень проти росії за її агресію щодо України, ще попереду. Країни ЄС мають прийняти його ще цього місяця.

Фото з мережі Інтернет



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.