​Європейський суд з прав людини визнав, що всі вироки окупаційних «судів» у Криму - незаконні

«Рашисти на 13 років кинули за грати кримчанина, який нібито передавав спецслужбам України інформацію про окупантів. Репресованого чоловіка також оштрафували на 350 тисяч https://x.com/CrimeaUA1/status/1890388766503608640 (фото).


Рашисти у Севастополі кинули на 14 років за грати 43-річного «іноземного громадянина» – «за шпигунство на користь України». Скоріше за все, йдеться про громадянина України https://x.com/CrimeaUA1/status/1890392714140639505 (фото).

Рашисти знущаються над життям ще одного кримчанина: «Агент СБУ проведет 13 лет 9 месяцев в колонии за покушение на убийство военного из Джанкоя. Также он заплатит 550 тысяч рублей штрафа» https://x.com/CrimeaUA1/status/1890394014597128570 (фото і відео).

Окупанти затримали Дереку Жанну Василівну, 1976 р.н., яка у соцмережі ВКонтакті, цитата таліпова, «публично размещала дискредитирующие армию материалы и нацисткую украинскую символику». Жінку судитимуть через антивоєнну картинку у соцмережі https://x.com/CrimeaUA1/status/1890119837420319171 (відео).

Мавки з усіх куточків окупації України надсилають привітання з Днем святого Валентина – Сімферополь, Бахчисарай, Євпаторія, Севастополь, Мелітополь, Луганськ, Перевальськ, Донецьк. Українська поезія стає голосом з окупації. Любов живе в серці кожного, хто бореться за свободу https://t.me/zlaya_mavka/3479 (фото).

Європейський суд з прав людини визнав рф винною у системному придушенні свободи слова та переслідуванні людей за критику війни проти України. Суд окремо наголосив, що всі вироки окупаційних «судів» у Криму – незаконні https://minjust.gov.ua/news/ministry/espl-viznav-nezakonnimi-peresliduvannya-lyudey-u-rf-za-kritiku-viyni.

Так званому «депутату госсовєта Криму» та ректору Кримського інженерно-педагогічного університету Чингізe Якубовe повідомлено про підозру у колабораційній діяльності https://investigator.org.ua/ua/news-2/novosti-krym/273817/ (фото).

Троє жителів Донеччини загинули від російських атак, поранено вісім осіб, з них дві дитини. Руйнувань зазнали 98 цивільних об’єктів, з них 67 житлових будинків https://www.npu.gov.ua/news/troie-zhyteliv-donechchyny-zahynuly-vid-rosiiskykh-atak-poraneno-visim-osib-z-nykh-dvi-dytyny (фото).

Російський безпілотник поцілив по евакуаційній машини благодійної організації UAnimals у Донецькій області. Організація рятувала тварин із постраждалих від війни районів https://x.com/United24media/status/1890344029071544409 (фото).

На Херсонщині через атаки армії рф двоє людей загинуло та четверо поранено https://www.npu.gov.ua/news/na-khersonshchyni-cherez-ataky-armii-rf-dvoie-liudei-zahynulo-ta-chetvero-poraneno-politsiia-fiksuie-voienni-zlochyny (фото).

Росіяни продовжують завдавати ударів по цивільній інфраструктурі Сумщини. Через нічні обстріли є постраждалі серед мирного населення https://www.npu.gov.ua/news/vnaslidok-ataky-bpla-po-okolytsi-sum-poranenyi-cholovik-politsiia-dokumentuie-naslidky (фото).

Пʼятеро постраждалих за добу на Харківщині, серед них – 18-річний хлопець та 16-річна дівчина https://t.me/synegubov/13084.

Протягом минулого дня Нікопольщина потерпала від ворожих ударів. Постраждали 70-річний чоловік і 68-річна жінка https://www.npu.gov.ua/news/voroh-vdaryv-z-artylerii-po-marhantsiu-postrazhdalo-litnie-podruzhzhia-slidchi-zafiksuvaly-cherhovyi-zlochyn-krainy-ahresora (фото).

Київщина: рятувальники ліквідували загоряння складських приміщень поліграфії у Фастівському районі, спричинене російською атакою https://x.com/SESU_UA/status/1890297975441908016 (фото).

Впродовж доби окупанти завдали 490 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області https://www.npu.gov.ua/news/uprodovzh-doby-politseiski-zadokumentuvaly-naslidky-490-vorozhykh-udariv-po-terytorii-zaporizkoi-oblasti (фото).

Рашисти вчора атакували Одесу балістикою. Вірогідно, обидві ракети були збиті https://dumskaya.net/news/odessu-atakuyut-ballistikoy-v-gorode-slyshny-vzr_-187200/ua/ (відео).

Ворог атакував ударними безпілотниками місто Південне на Одещині. Ціллю росіян була припортова інфраструктура. Є пошкодження будинків на території бази відпочинку. Через падіння осколків уражений автомобіль. В місті спалахнули пожежі https://dumskaya.net/news/odeschinu-atakovali-dronami-tcelyu-vraga-byla-pr-187201/ua/ (фото).

Надійна, точна і далекобійна – перша гаубиця калібру 155-мм українського виробництва «Богдана» продовжує карати російських окупантів на полях битв https://x.com/DI_Ukraine/status/1890325586385457158 (відео).

Оборонне відомство України допустило до використання в підрозділах Сил оборони наземні роботизовані комплекси Spextr різних модифікацій, на які покладено широкий спектр завдань https://www.pravda.com.ua/news/2025/02/13/7498198/ (фото).

На росії недобитків масово витягують з лікарняних ліжок і відправляють у м’ясні штурми – на милицях, повзком… Недобиткам це чомусь не до вподоби: «Ну, это полняй, бл*ть, пздц! Смотрите, как ребята выезжают на войну, бл*ть, которые не должны ехать! Заталкивают в КАМАЗ! Вон очередного, с костылями человек! Его ломают! Это просто невыносимо!». Двіжуха, все як хотіли! https://x.com/CrimeaUA1/status/1890093189916422452 (фото і відео).

P.S. «Російський ударний дрон із фугасною бойовою частиною влучив цієї ночі в укриття, яке береже світ від радіації зруйнованого 4-го енергоблоку Чорнобильської атомної станції. Це укриття Україна будувала разом з іншими країнами Європи та світу, разом з Америкою – з усіма, хто хоче справжньої безпеки для людей. Єдина держава у світі, яка може атакувати такі обʼєкти, окуповувати територію атомних станцій та вести бойові дії, взагалі не рахуючись із наслідками, – це сьогоднішня росія. І це терористична загроза всьому світові. Укриття на ЧАЕС було пошкоджене цим дроном. Пожежу загасили. На даний час радіаційний фон не підвищувався, і за цим постійно стежать. За першими оцінками, пошкодження укриття суттєві. росія щоночі здійснює такі атаки проти української інфраструктури й наших міст. росія продовжує збільшувати свою армію. росія не змінює своєї божевільної антилюдської державної риторики. І це означає, що путін точно не готується до переговорів. Він готується й надалі обманювати світ. Саме тому потрібен обʼєднаний тиск усіх, хто цінує життя, – тиск на агресора. росія повинна нести відповідальність за те, що вона робить». Триває розбір захисного покриття над зруйнованим 4-им енергоблоком для виявлення осередків тління https://x.com/ZelenskyyUa/status/1890298176038682905 (фото і відео)», - пише КРИМський бандерівець.

Фото crimea-platform.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 15 лютого обговорив наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.