Политический соперник Путина готовит иски по итогам президентских выборов РФ

Михаил Прохоров. Фото AFP

 

Бывший кандидат в президенты России, миллиардер Михаил Прохоров готовит судебные иски по итогам президентских выборов 4 марта.


Наблюдатели от штаба Прохорова, действовавшие в рамках соглашения с «Лигой избирателей», зафиксировали 170 случаев расхождения протоколов голосования с данными государственной автоматизированной системы «Выборы».

По данным «Сводного протокола», составленного в сотрудничестве с «Лигой избирателей», наблюдатели других кандидатов выявили значительно меньше такого рода несовпадений: в штабе лидера КПРФ Геннадия Зюганова отмечен 31-н случай, в штабе лидера «Справедливой России» Сергея Миронова — 49, наблюдатели от партии «Яблоко» зафиксировали 28 таких нарушений.

Наблюдатели Прохорова отметили также 920 случаев нарушения прав избирателей.

На выборах 4 марта Михаил Прохоров получил третий результат — его поддержали почти 8 процентов принявших участие в голосовании, сообщает svobodanews.ru.

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.