В школах Чечни запретили пользоваться мобильниками на уроках

chechnya

 
Власти Чечни запретили школьникам пользоваться мобильными телефонами и другими средствами связи на уроках.


Прежде чем зайти в класс, ученики должны оставлять мобильники в специальных шкафчиках.

Представитель министерства образования республики в интервью агентству РИА «Новости» отметил, что во время уроков некоторые дети слишком сильно отвлекаются на мобильники, пытаясь получить с помощью них подсказку или «посещая какие-то социальные сети».

Напомним, что в этом году в социальных сетях появился президент Чечни Рамзан Кадыров. Он завел себе официальный микроблог в Twitter.

Власти СНГ по-разному борются с проблемой использования мобильной связи среди школьников для получения помощи на уроках и экзаменах. Так, в Узбекистане в этом году на пять часов отключили мобильный интернет во время вступительных экзаменов. Кроме того, там приняли закон, по которому ученики перед началом занятий должны выключить звук мобильных телефонов и убрать их в сумку, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.