Американцы сбросили бомбы на территорию морского заповедника

rif

 
При выполнении совместных учебных полетов ВМС Соединенных Штатов и Австралии американские истребители сбросили четыре снаряда на территорию Большого Барьерного рифа, который признан морским заповедником и внесен в перечень объектов Всемирного наследия Юнеско.


Бомбардировщики стартовали с палубы авианосца и взяли курс в район острова Таунсенд, где расположен военный полигон. Однако диспетчера предупредили летчиков, что выполнение задание может быть небезопасно. В связи с тем, что горючее в самолетах подходило к концу, а садится с бомбами на борту запрещено инструкцией, экипаж принял решение избавиться от боеприпасов и сбросить их в район Большого Барьерного рифа.

Боеприпасы не были заряжены и ни один из четырех снарядов не разорвался, в связи с чем ущерб живой природе причинен минимальный.

Большой Барьерный риф является крупнейшим в мире природным коралловым сооружением. Его протяженность вдоль берега Австралии составляет 2500 километров, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.