После отставки президент Ирана Ахмадинежад займется научной деятельностью

mahmud nauka

 
В должности президента Ирана Махмуду Ахмадинежаду осталось находиться неделю. Однако глава государства уже надумал, чем займется после своей отставки – он решил, что вернется к научной деятельности.


По данным иранских СМИ, президент займет должность руководителя нового Технологического университета в Тегеране. Но существует небольшая проблема – самого университета еще нет. Его учреждение одобрил Высший совет культурной революции Ирана. Но когда именно ВУЗ начнет свою деятельность и примет первых слушателей, прока не известно.

Для Махмуда Ахмадинежада научная работа не будет чем-то новым. После окончания Университета технологий в Тегеране в 1989 году его пригласили читать туда лекции. В 1997 году тогда еще будущий президент защитил докторскую диссертацию, темой которой стала гражданская инженерия и транспортное планирование.

Инаугурация нового иранского президента Хасана Роухани намечена на 4 авгутса, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.