Американский судья решил освободить сомалийского пирата из предварительного заключения

som pirat

 
Американский суд выпустит на свободу сомалийского пирата Али Мухамеда Али, которому предстоит ответить перед законом за захват датского судна. Такое решение приняла сегодня судья Эллен Хьювелле.


Предполагается, что Али, которому вменяется в вину захват датского торгового корабля в Аденском заливе в ноябре 2008 года, предстанет перед судом в США нынешней осенью. Пока он ожидает процесса за решеткой, однако Хьювелле назвала "достаточно странным" тот факт, что человек, попадающий под понятие о презумпции невинности, находится в тюрьме более двух лет. Она собирается освободить сомалийца уже в четверг.

Это уже второй раз, когда Хьювелле выпускает Али на свободу. Впервые она сделала это в июле 2012 года, после того, как правительство США опротестовало одно из ее постановлений по данному делу. Впрочем, апелляционный суд быстро пересмотрел данный вердикт и вернул пирата в тюрьму, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.