Вертоліт ВМС США впав у Червоне море
- Подробиці
- Опубліковано 22.09.2013 20:04
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2183
У небі над Червоним морем сьогодні зазнав аварії багатоцільовий вертоліт військово-морських сил ( ВМС) США MH-60S "Найтхок". Про це повідомили британські телеканали. Розпочата пошуково-рятувальна операція.
За даними британських ЗМІ, на борту машини знаходилися п'ять військовослужбовців США. Причина падіння вертольота не зрозуміла. Розпочато розслідування причин і обставин НП.
"Найтхок" супроводжував есмінець з керованою ракетною зброєю (КРЗ) "Вільям Лоуренс" (USS William P Lawrence). Пошуково-рятувальна операція проходить за участю катерів і літака, наданих військовим з'єднанням на чолі з авіаносцем "Німіц" (Nimitz).
Авіаносна ударна група ВМС США з важким атомним авіаносцем "Німіц" увійшла в Червоне море 2 вересня, щоб у разі необхідності надати підтримку американським силам під час очікуваної операції в Сирії.
Авіаносець, а також супроводжуючі його три есмінці КРЗ "Вільям Лоуренс", "Стокдейл" (Stockdale) і "Шуп" (Shoup) і крейсер КРЗ "Прінстон" (Princeton), як зазначав представник Пентагону, "зайняли позицію, яка дозволить їм реагувати на різні непередбачувані ситуації", - повідомляє ІТАР-ТАСС.
Також з цієї категорії...

«Газпром» снизил цены на газ...
17 февр. 2012 г.

Кіркоров за плагіат може отримати...
22 февр. 2012 г.

На аукционе продадут картины, украденные...
1 мая 2012 г.
Набираючі популярність...

Издевательства над Тимошенко испортили Украине...
29 апр. 2012 г.

Режим Януковича не має розуму...
17 июн. 2012 г.

У Києві виявлена чергова провокація...
25 окт. 2012 г.
Останні новини
01.07.2025 09:43
Знешкоджено 47 ворожих БпЛА01.07.2025 09:34
970 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі