Совет Безопасности ООН заслушал заявление по Сирии

siriya oon

 
Совет Безопасности ООН заслушал заявление, призвав правительство Сирии немедленно улучшить гуманитарную ситуацию.


В принятом в среду документе, Совет Безопасности ООН выражает глубокую обеспокоенность по поводу гуманитарной ситуации в Сирии. В заявлении констатируется, что конфликт между военными Сирии и оппозиционными силами привел к тому, что в результате гражданской войны погибло более 100 000 человек и миллионы людей остались без крыши над головой. ООН настоятельно призывает сирийские власти немедленно позволить доставлять в страну трансграничные посылки помощи, гарантируя при этом обеспечение безопасности сотрудников гуманитарных организаций.

Посол ООН Сильви Лукас, подготовивший заявление, призвал незамедлительно принять меры реагирования на крайне тяжелую гуманитарную ситуацию в разрушенной военными действиями стране. Это заявление было сделано после того, как члены Совета Безопасности единогласно приняли на прошлой неделе резолюцию о ликвидации в Сирии химического оружия.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.