Бразильська розвідка стежила за іноземними дипломатами

razvedka brazil

 
Бразильське розвідувальне агентство (АБІН) стежило за іноземними дипломатами, зокрема з Росії, Ірану та Іраку, з 2003 по 2004 рік. Стеження також велося в приміщеннях, які для заходів знімало посольство США в столиці країни Бразиліа. Про це йдеться в статті, опублікованій у понеділок в бразильській газеті "Фолья ді Сан-Паулу".


За даними видання, стеження щодо російських дипломатів здійснювалося відповідно з операцією "Міуча". АБІН стежило за консульським працівником у Ріо-де-Жанейро, співробітниками торгового представництва і "Рособоронекспорту" у Бразіліа, почесним консулом РФ у місті Порту-Алегрі.

Згідно з версією газети, в апараті президента Бразилії, якому підпорядковується АБІН, визнали факти стеження за іноземними дипломатами та підкреслили, що національна спецслужба проводила контррозвідувальні заходи і діяла відповідно з бразильськими законами, повідомляє ІТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.