МЗС Великобританії відмовив Майку Тайсону у праві на в'їзд в країну
- Подробиці
- Опубліковано 10.12.2013 16:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3125
За їх словами, на цьому тижні боєць планував приїхати до Сполученого Королівства зі своєю автобіографічною книжкою "Незаперечна правда". Тайсон повинен був взяти участь у фотосесії та поспілкуватися зі своїми британськими шанувальниками.
Проте, як стало відомо у вівторок, бійцеві заборонено в'їзд в королівство. Причиною тому - його бурхливе минуле, яке включає в себе кілька тюремних термінів за згвалтування, напад і водіння автомобіля в стані наркотичного сп'яніння. Як повідомили в МЗС, в грудні 2012 року вони посилили імміграційне законодавство, і тепер не видають в'їзну візу особам, "засудженим за серйозні правопорушення" або "перебували в місцях позбавлення волі більше чотирьох років".
Варто зазначити, що в березні майбутнього року екс-чемпіон мав приїхати до Сполученого Королівства на гастролі його постановки "Майк Тайсон: незаперечна правда", в якій він розповідає глядачам про перипетії своєї бурхливої професійному та особистому житті. Всього було заплановано вісім виступів - в Лондоні, Глазго і Манчестері. Про те, яка доля чекає це шоу у Великобританії, поки нічого не повідомляється.
Колишній абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі пішов з професійного спорту в 2006 році і з тих пір зумів зробити успішну кар'єру в шоу-бізнесі. "Залізний Майк" знявся в десятках кіно- і телефільмів, він регулярно з'являється на телебаченні, а не так давно спробував себе і на театральному терені. У США з успіхом пройшли гастролі його постановки, в якій він грає самого себе, і тепер екс-чемпіон має намір виступити з нею і в Європі.
Варто зазначити, що Тайсон досі заперечує провину в згвалтуванні Дезіре Вашингтон, після чого в 1992 році він був засуджений до шести років тюремного ув'язнення. Боксер вийшов на свободу в 1995 році, повідомляє ІТАР-ТАСС.
Також з цієї категорії...

«Невинность мусульман» возле посольства США...
30 сент. 2012 г.

Американські морські піхотинці залишаться на...
25 июн. 2017 г.

вкс росії завдали чергових авіаударів...
8 февр. 2018 г.
Набираючі популярність...

Матч Ліги Європи у Амстердамі...
8 нояб. 2024 г.

Ян Пєкло, колишній посол Польщі...
19 апр. 2025 г.

П'ять найбільших передвиборчих обіцянок Трампа...
23 апр. 2025 г.
Останні новини
27.04.2025 10:03
1030 кацапів подохло минулої доби на українській землі26.04.2025 09:12
1110 москалів подохло минулої доби на українській землі25.04.2025 22:05
Черговий економічний рекорд у зростанні цін в Україні...Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі