Лукашенко призначив нового начальника Генштабу країни
- Подробиці
- Опубліковано 11.01.2014 22:12
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 9181
Новим начальником Генштабу Збройних сил Білорусі призначений генерал-майор Олег Бєлоконєв. Указ про це підписав президент країни Олександр Лукашенко.
«Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко призначив генерал-майора Олега Белоконєва начальником Генерального штабу Збройних Сил - першим заступником Міністра оборони, звільнивши його з посади командувача силами спеціальних операцій Збройних Сил Республіки Білорусь», - йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті глави Білорусії.
Одночасно Лукашенко «призначив полковника Вадима Денисенко командувачем силами спеціальних операцій Збройних Сил, звільнивши його з посади заступника командувача військами Західного оперативного командування Збройних Сил Республіки Білорусь».
Також з цієї категорії...

Перевозившее оружие судно с российским...
23 окт. 2012 г.

Место смерти Березовского обследуют эксперты-атомщики
24 мар. 2013 г.

Путін дістав з кремлівських штанів...
4 дек. 2014 г.
Набираючі популярність...

ЄС бойкотує саміт Януковича через...
3 мая 2012 г.

Теплий прийом у Варшаві: діаспора...
8 июн. 2012 г.

Юлія Тимошенко: Кожен несе відповідальність...
21 авг. 2012 г.
Останні новини
30.06.2025 12:52
Знешкоджено 74 ворожих БпЛА30.06.2025 12:44
1070 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі