Посли США закликають януковича розв'язати політичну кризу в Україні та звільнити Юлію Тимошенко
- Подробиці
- Опубліковано 28.01.2014 22:23
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3533
Колишні Посли США в Україні Джон Хербст, Уільям Грін Міллер, Стівен Пайфер та Уільям Тейлор закликали посадовців США та ЄС вплинути на януковича для розв'язання політичної кризи в Україні та уникнення від застосування насильства правоохоронними органами.
Про це вони пишуть у статті для впливового американського видання The NY Times, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу ВО «Батьківщина».
«Посадовці Сполучених Штатів та Європейського Союзу повинні дати януковичу чітко зрозуміти, що він повинен утриматися від застосування насильства і повинен провести серйозні переговори, щоб вирішити кризу, - йдеться у статті. - Це означає, що він повинен вийти за рамки своїх останніх пропозицій. Він повинен запропонувати опозиції спільний контроль над державними органами безпеки. Йому необхідно надати конкретні запевнення, що у 2015 році президентські вибори будуть вільними і чесними, в тому числі, що в них зможе взяти участь Кличко, а колишній Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко буде звільнена з в’язниці».
Також з цієї категорії...

За роки конфлікту в Сирії...
2 нояб. 2017 г.

Сили режиму Башара Асада і...
16 февр. 2020 г.

З в'язниць Афганістану звільнені 250...
25 апр. 2020 г.
Набираючі популярність...

Європарламент закликав владу Януковича звільнити...
24 мая 2012 г.

Теплий прийом у Варшаві: діаспора...
8 июн. 2012 г.

Ребекка Хармс заявила про можливість...
6 мар. 2013 г.
Останні новини
25.06.2025 10:22
Знешкоджено 52 ворожих БпЛА25.06.2025 09:03
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 24 червня обговорили наступні теми:
Коментарі