Командувач НАТО допускає, що рішення про озброєння України буде у п'ятницю
- Подробиці
- Опубліковано 04.09.2014 19:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2628
Протягом наступних 36 годин НАТО та країни, які розглядають надання Україні смертельної та несмертельної зброї, оголосять про своє рішення у питанні озброєння України. Про це в інтерв'ю NPR заявив генерал Філіп Брідлав, головнокомандуючий сил НАТО у Європі, відповідаючи на питання журналіста про заяви американських законодавців з приводу планів надання українським військовим протитанкових ракет «Джевелін», повідомляє ukrainian.voanews.com, передають «Конфлікти і закони».
«Думаю, що не правильно з мого боку було би повідомляти про щось перед тим, як це зроблять лідери США тут на саміті у Вельсі. Але я можу сказати, що чимало націй розглядають двосторонню допомогу Україні і смертельну і несмертельну. НАТО, як альянс, також розглядатиме питання допомоги Україні. Про все це має бути оголошено протягом, мабуть, наступних 36 годин».
«Нашою метою завжди була вільна Європа, яка сама обирає своє майбутнє і широко відкрита для тих, хто хоче разом торгувати, мати економічні стосунки та інше», - відзначив Брідлав.
«В Україні ми побачили те, що ми сподівались ніколи не повториться знову - одна країна зібрала військо на визнаному міжнародною спільнотою кордоні, перетнула його і силою зброї анексувала частину іншої суверенної країни. Ми сподівались, що такого в Європі більше не буде. Тож тепер НАТО має осягнути, що це означає», - сказав Філіп Брідлав.
Головнокомандуючий сил НАТО у Європі розповів, що країни НАТО спільно з іншими країнами ЄС вже ухвалили важливі обмеження щодо дій Росії.
«Я вважаю, що на саміті ми побачимо, що НАТО разом з іншими європейськими країнами почне вдаватись до ще більш жорстких заходів, якщо ми і надалі будемо бачити, як Росія відкрито робить свої справи у суверенній Україні», - сказав головнокомандуючий силами НАТО у Європі.
Брідлав також заявив, що рішення з приводу розміщення постійних баз НАТО у країнах Балтії будуть обговорюватись у ході саміту НАТО у Вельсі.
Також з цієї категорії...

За публичное сожжение Корана администрация...
1 мая 2012 г.

Борьба за президентское кресло Мальдивской...
20 окт. 2013 г.

У Сирії за два дні...
26 февр. 2017 г.
Набираючі популярність...

На столичній Оболоні затримали харків’янина,...
4 авг. 2025 г.

СБУ затримала російську агентку, яка...
4 авг. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
5 авг. 2025 г.
Останні новини
05.08.2025 19:55
Судді в Київській апеляції некомпетентні чи заангажовані?05.08.2025 13:20
1120 москалів подохло минулої доби на українській землі04.08.2025 20:16
Критерії того, що війна добігає кінцяПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі