Найбільше газосховище Західної Європи стане власністю «Газпрому»

reden

 

У рамках угоди між «Газпромом» і концерном BASF росіяни отримають у власність три європейських ПСГ, а німецька сторона візьме участь у розробці великого родовища газу в Сибіру. Про це повідомляє dw.de, передають «Конфлікти і закони».


Найбільше підземне сховище газу (ПСГ) в Західній Європі, розташоване в німецькому Редені - маленькому містечку в федеральній землі Нижня Саксонія, нинішньої осені, як і планувалося, перейде у власність «Газпрому». Цю інформацію, опубліковану 7 жовтня онлайн-виданням журналу Focus, підтвердили агентству dpa в компанії Wintershall - «дочці» концерну BASF.

Угода з «Газпромом», що передбачає передачу газосховищ під російський контроль, не підпало під дію санкцій, накладених Євросоюзом на Росію у зв'язку з кризою в Україні, відзначає Focus Online. «Йдеться тільки лише про реалізацію договору», - цитує dpa прес-секретаря Wintershall Штефана Лойніга (Stefan Leunig).

Передача ПСГ російському монополісту стало частиною масштабної операції з обміну активами між німецьким концерном BASF і «Газпромом», укладеної в грудні 2013 року і тоді ж затвердженої Єврокомісією. У рамках договору російський концерн отримає у власність три ПСГ (у Редені і Йемгумі в ФРН, а також в австрійському Хайдахі). А Wintershall - дочірнє підприємство BASF - в 2016 році отримає доступ до розробки великого родовища газу в Західному Сибіру.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.