Іракські курди впізнали на знімках Міноборони Росії свої бензовози
- Подробиці
- Опубліковано 04.12.2015 18:02
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1950
Іракські курди впізнали на опублікованих російським міністерством оборони фотографіях власні нафтовози. Про це повідомляє видання Daily Sabah.
Як пояснив голова енергетичного комітету парламенту Іракського Курдистану Шерком Джавдат, на кадрах російського міноборони відображені автоцистерни, що перевозять нафту з іракського Курдського автономного району (КАР) до Туреччини, а не машини забороненого в Росії терористичного угрупування «Ісламська держава».
«Наше міністерство природних ресурсів раніше заявило, що сотні танкерів перевозять нафту з Курдистану в Туреччину. І це не секрет. Заяви для Росії засновані на невірних джерелах. Ми категорично відкидаємо російські звинувачення», - сказав Джавдат, нагадавши, що курдське ополчення є однією з основних сил, які ведуть боротьбу з ІД.
У минулу середу міністерство оборони Росії звинуватило президента Туреччини Реджепа Ердогана в покупці нафти у «Ісламської держави».
Як доказ, міноборони надало кадри, зняті з супутників, на яких продемонстровані три основні маршрути транспортування нафти до Туреччини з Сирії та Іраку.
Заступник міністра оборони Анатолій Антонов заявив, що терористи використовують не менше 8500 автомобілів-налівняків і перевозять до 200 тисяч барелів нафти на добу. Він підкреслив, що до продажу нафти «залучено вище політичне керівництво країни, президент Ердоган і його сім'я».
У відповідь Ердоган назвав цю інформацію наклепом.
«Ніхто не має права стверджувати, що Туреччина закуповує нафту у ІД, обмовляти Туреччину з цього приводу. Туреччина не настільки втратила свої моральні цінності, щоб закуповувати нафту у цієї терористичної організації», - сказав Ердоган.
При цьому президент Туреччини пообіцяв піти у відставку, якщо будуть пред'явлені докази закупівлі нафти у бойовиків ІД.
Також з цієї категорії...

Джулиан Ассанж, основатель Wikileaks, будет...
19 мар. 2012 г.

В Брюсселе с многочасовым опозданием...
24 мар. 2013 г.

Против швейцарского банка «Рейль» Франция...
14 июн. 2013 г.
Набираючі популярність...

НАSА відшукало у Всесвіті сліди...
9 февр. 2009 г.

Месть, которой президент поперхнется
26 апр. 2016 г.

А що, війна - не...
25 апр. 2025 г.
Останні новини
25.04.2025 22:05
Черговий економічний рекорд у зростанні цін в Україні...25.04.2025 19:24
А що, війна - не для всіх турбота?25.04.2025 08:36
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.04.2025 21:11
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати дотепність?Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі