Гвинтокрили режиму Асада скинули понад 50 «морських мін» в провінції Алеппо

gvintokrili siriya

 
Гвинтокрили ВПС Сирії скинули понад 50 «морських мін» на підконтрольні опозиції райони провінції Алеппо: загинули 15 цивільних осіб, ще 24 поранені. Як повідомляє кореспондент турецького інформагентства Анадолу з посиланням на Управління цивільної оборони Алеппо, бомбардуванню піддалися райони Сахури, Келлесе і Фірдевс. У числі загиблих - жінки і діти.


Ряду населених пунктів завдано великих збитків, більшість з них повністю зруйновані.

Команди цивільної оборони намагаються витягти з-під завалів зруйнованих будівель поранених і тіла загиблих. Якщо раніше ВПС Сирії при атаках на підконтрольні опозиції житлові райони Алеппо використовували в основному «бочкові» бомби, то тепер почали вдаватися до «морських мін».

Через обстріли і бомбардування сил режиму Асада зруйнована інфраструктура Алеппо.

У підконтрольних опозиції районах відсутня подача електрики і води. Населенню доводиться користуватися генераторами і колодязями.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 20 квітня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.