​З 17 жовтня Мосул покинули 132 тисячі чоловік

З початку операції зі звільнення іракського Мосула від терористів ДЕАШ місто покинули 132 тисячі осіб, повідомив агентству Анадолу міністр Іраку у справах міграції Джасим аль-Джаф. За його словами, якщо в Мосулі спалахнуть запеклі бої, ця цифра може зрости до 350 тисяч осіб.


«Мирні жителі залишають місто з початку операції. В основному це жителі східних районів Мосула», - сказав міністр.

За словами глави відомства, всі біженці з Мосула розміщені в безпечних районах, а уряд Іраку, Курдська регіональна адміністрація (Іраку) і ООН надають таборам біженців логістичну підтримку.

«До початку операції ми припускали, що місто покине близько 500 тисяч чоловік. Звичайно, це просто припущення. Цифри можуть змінюватися в залежності від ходу бойових дій. ДЕАШ все ще контролює більшу частину міста. Крім того, бойовики контролюють міста Талль-Афар, Ель-Баадж і район Аль-Хазар. У разі операції зі звільнення цих міст і району, число біженців може зрости», - зазначив аль-Джаф.

Міністр також повідомив, що за два з половиною роки число вимушених переселенців в Іраку досягло чотирьох мільйонів осіб.

У ніч на 17 жовтня прем'єр-міністр Іраку Хайдар аль-Ібаді оголосив про початок операції зі звільнення Мосула від терористичної організації ДЕАШ. Місто знаходиться під контролем угруповання бойовиків з червня 2014 року.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.