Сили Асада атакують долину Барада на заході Дамаска
- Подробиці
- Опубліковано 27.12.2016 10:46
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1409
Сили Башара Асада і загони найманців атакували підконтрольну опозиції долину Барада на заході Дамаска. Повідомляється про чотирьох убитих і десятки поранених мирних жителів. Один з місцевих активістів Юсуф Хараставі розповів турецькому агентству Анадолу, що сили Асада і загони «Хезбулла» в останні п'ять днів продовжують атаки на даний район. Використовуються бочкові бомби і артилерія. У боях знищено три танки і близько 20 солдатів сил Асада.
У результаті зіткнень пошкоджено одне з найважливіших джерел системи водопостачання Дамаска - джерело Айн ель-Фіджа, що призвело до дефіциту води в столиці.
У долині Барада розташовані 13 селищ, 9 з яких контролюють загони сирійської опозиції. У цьому ж районі проживають близько 130 біженців з різних регіонів Сирії.
Війна в Сирії почалася в березні 2011 року, коли мирні демонстрації протесту переросли в збройний конфлікт після того, як військові відкрили вогонь по демонстрантах.
За даними ООН, в ході конфлікту загинуло понад 400 тисяч осіб, понад 10 мільйонів були змушені покинути свої будинки, 4,8 мільйона чоловік знайшли притулок за межами країни.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Израиль закрыл воздушные границы над...
5 мая 2013 г.

Американські морпіхи відправлені до Києва
26 февр. 2014 г.

Армяне вышли на улицы с...
22 июн. 2015 г.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Поліція притягнула до адміністративної відповідальності...
18 июл. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.
Останні новини
18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі