​У Мосулі розслідують загибель більше ста мирних жителів внаслідок авіаударів

Очолені США коаліційні сили, що борються з бойовиками «Ісламської держави» в Іраку, проводять розслідування авіаударів коаліції, в результаті яких, згідно з деякими повідомленнями, в районі Мосула Джидіде загинуло більше ста мирних жителів, повідомляє «Голос Америки».


У заяві коаліція повідомляє, що вона «відкрила офіційне оцінювання достовірності звинувачень у спричиненні нещасних випадків серед цивільних». У заяві також говориться, що літаки коаліції «рутинно завдають авіаударів» по мішенях «Ісламської держави» в цьому районі, і що сили коаліції «вживають усіх виправданих запобіжних заходів при плануванні та здійсненні авіаударів, щоб зменшити ризик заподіяння шкоди цивільним особам».

У той час, як полковник Джон Томас, представник Центрального командування США, розповів виданню The New York Times, що військові не були впевнені, чи вибух у західній частині Мосула був спричинений авіаударом американської або іншої коаліції чи бомбою «Ісламської держави», іракський офіцер повідомив газеті, що він точно знає, що трапилося.

Генерал-майор Маан аль-Сааді, командир іракського спецназу, розповів виданню, що його люди викликали на допомогу коаліційну авіацію, щоб справитися зі снайперами на дахах трьох будинків у Джидіде. За його словами, його сили не знали, що в підвалах будинків було багато цивільних людей.

Цивільні особи, групи з надання гуманітарної допомоги та посадові особи попереджають про можливість збільшення втрат серед цивільного населення через зростання вимоги про застосування авіаударів та артилерійські обстріли.

Фото АРКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.