У Сирії триває евакуація з передмість Дамаска
- Подробиці
- Опубліковано 21.05.2017 16:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1470

Третій конвой з 700 жителями і захисниками підконтрольного опозиції району Берзой в Східній Гуті (передмістя Дамаска) прибув в провінцію Ідліб на півночі Сирії. Евакуація з району, оточеного силами режиму Башара Асада, проводиться відповідно до раніше досягнутих домовленостей. На 33 автобусах з Берзой в Ідліб прибули в основному жінки і діти.
Як повідомив агентству «Анадолу» керівник офісу гуманітарної організації Saed в Сирії Фатіх Авад, всі прибулі доставлені в центри тимчасового розміщення. За його словами, сім'ї з Берзой залишаються в центрах тимчасового розміщення протягом тижня, а іноді й довше, після чого їх за допомогою гуманітарних організацій доставляють в табори для біженців.
При цьому в центрах тимчасового розміщення їм надається вся необхідна допомога, зазначив Авад.
Всього з району Берзой, чисельність населення якого становить близько 40 тисяч чоловік, до теперішнього часу евакуйовано близько двох тисяч цивільних осіб і бійців опозиції. Очікується, що в підконтрольні опозиції райони буде евакуйовано щонайменше ще шість тисяч чоловік.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
20.12.2025 22:22
СБУ уразила два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек20.12.2025 12:00
Збито та подавлено 31 ворожий БпЛА20.12.2025 11:51
1090 москалів подохло минулої доби на українській земліУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили головні новини станом на 20 грудня


Коментарі