Сили Асада атакували зону деескалації в Східній Гуті
- Подробиці
- Опубліковано 29.10.2017 16:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1397

У результаті ударів сил режиму Башара Асада по населених пунктах в зоні деескалації в передмісті Дамаска Східній Гуті загинули шість мирних жителів, в тому числі одна дитина, повідомив агентству «Анадолу» представник сил цивільної оборони в Сирії («Білі каски») Махмуд Етхем. За його словами, в селищі Хамурія загинули п'ятеро людей, а в селищі Сабка - одна дитина.
Семеро людей отримали поранення і були доставлені в польові госпіталі, сказав Етхем.
Член координаційного комітету в Східній Гуті Юсуф ель-Бустані повідомив, що сили режиму завдали ударів по населених пунктах Сабка, Хамурія і Кафр Батна. Крім того, прихильники Асада спробували зайняти райони Айн Терма і Джобар, але опозиція відбила їх атаку.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
07.03.2026 10:40
Збито та подавлено 19 ракет та 453 ворожих БпЛА07.03.2026 10:17
1473-тя доба повномасштабної війни: ситуація на фронті06.03.2026 10:40
Повітряні сили приземлили 111 ворожих дронів за нічУ воєнному зведенні станом на 6 березня військовий експерт Роман Світан та ведучий Ігор Гаврищак аналізують найгарячіші події:


Коментарі