​У боях на півдні Ємену знищено 25 повстанців

У результаті боїв з проурядовими силами в єменській провінції Аль-Бейда знищено 25 повстанців з руху «Ансаруллах» (хусіти), ще п'ять хусітів взято в полон, повідомляє армія Ємену. Армія встановила контроль над стратегічними висотами на півночі провінції і продовжує розвивати наступ на район Аль-Севадія, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


Унаслідок запеклих боїв в районі Кабейта провінції Лахдж хусіти втратили контроль над деякими стратегічними населеними пунктами. Проурядові сили підійшли до стратегічної висоти Джаліс, де оточили повстанців.

У Ємені з 2014 року триває збройний конфлікт, в якому, з одного боку, беруть участь повстанці шиїтського руху «Ансаруллах» і прихильники поваленого президента Ємену Алі Абдуллаха Саліха, а з іншого - урядові війська, лояльні президентові Абдураббу Мансуру Хаді.

Четвертого грудня колишній президент Ємену Алі Абдуллах Саліх був убитий. Повстанці руху «Ансаруллах» зупинили конвой Саліха по шляху в його рідне місто Санхан (40 кілометрів на південь від Сани), після чого відвезли його в невідомому напрямку і вбили.

Фото aa.com.trКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.