​ЗМІ: Гаага загрожує судом росії за збитий чотири роки тому Boeing в Україні

Гаага може звернутися в міжнародний суд у зв'язку з катастрофою літака авіакомпанії «Малайзійські авіалінії», збитого чотири роки тому в небі над сходом України. Як повідомляють ЗМІ, глава МЗС Нідерландів Стеф Блок направив до парламенту послання, в якому говориться, що москва не визнала свою відповідальність за знищення літака, незважаючи на всі дипломатичні зусилля, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Нідерланди і Австралія готові продовжити переговори з росією, йдеться в посланні. У той же час, нідерландський парламент розгляне можливість передачі справи до міжнародного суду.

Літак Boeing 777 авіакомпанії «Малайзійські авіалінії», що виконував рейс з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в небі над Україною, в 40 кілометрах від російсько-українського кордону. Загинули всі 298 чоловік, що знаходилися на борту лайнера.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.