У Сирії опозиція проводить операції проти військ режиму Асада
- Подробности
- Опубликовано 23.05.2019 11:29
-
Автор: Конфликты и законы Конфликты и законы
- Просмотров: 973
У Сирії озброєна опозиція і угруповання, які виступають проти режиму Башара Асада, в останні три тижні проводять операції з метою встановлення контролю над районами в зоні деескалації на північному заході країни, захопленими військами режиму, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
Напередодні ввечері сили збройної сирійської опозиції і угруповання, які виступають проти режиму Башара Асада, провели операцію проти сил режиму на північному заході Хами. Про це повідомляють джерела в сирійській опозиції.
У результаті контроль над районом Кефренбуде і селищами Тель-Хавваш і Аль-Хумейрат перейшов до опозиційних угруповань.
У ході боїв знищено безліч військових режиму Асада, протитанкові установки і важке озброєння. Командувач операціями сил режиму Асада в Кефренбуде взятий в полон. У регіоні тривають запеклі бої.
Прес-секретар підрозділу «Насир» з угрупування «Фронт національного визволення» у складі Сирійської визвольної армії (СВА) Мухаммед Рашит сказав агентству «Анадолу», що опозиція в останні тижні проводить операції, щоб зупинити просування військ режиму Асада і звільнити захоплені ними райони.
«Напередодні в результаті успішної операції вдалося звільнити район Кефренбуде і селище Тель-Хавваш. Також встановлено контроль над селищем Аль-Хумейрат на лінії зіткнення сил режиму Асада і збройної опозиції», - сказав Рашит.
Раніше війська режиму Асада в результаті масштабного наступу перехопили у СВА контроль над селищем Ель-Ченабіре, стратегічною висотою Осман, районом Кефренбуде, населеними пунктами Таш Тепесі, Мадік Калесі, Баб ель-Така, Ель-Хувейс аль-Кіркат, Ель-Хамра, Еш -Шеріа, Мухаджирін і Тувейна.
Фото aa.com.tr
Также из этой категории...

Китаец выиграл в лотерею больше...
16 февр. 2012 г.

Американец признался в суде в...
17 окт. 2012 г.

МЗС РФ обіцяє відреагувати на...
18 мая 2014 г.
Набирающие популярность...

Загальні бойові втрати противника з...
10 авг. 2022 г.

«Україна звільнятиме окупований Крим військовим...
10 авг. 2022 г.

Оперативна інформація станом 06.00 11.08.2022...
11 авг. 2022 г.
Последние новости
11.08.2022 19:36
Загальні бойові втрати противника з 24 лютого по 11 серпня10.08.2022 22:08
«Україна звільнятиме окупований Крим військовим шляхом»10.08.2022 19:11
10.08 Оперативная обстановка. Крым - путь домой. Олег Жданов10.08.2022 17:22
Загальні бойові втрати противника з 24 лютого по 10 серпняОперативная обстановка на 10 августа 15 часов по киевскому времени - Беларусь с 11 августа собирается проводить совместные учения с рф
Комментарии