В Ер-Ріяді саудівський міністр закликав арабські племена підтримати терористів YPG/РКК
- Подробиці
- Опубліковано 15.06.2019 11:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2664

Міністр Саудівської Аравії із зв'язків з країнами Перської затоки Тамер аль-Шабнан закликав арабські племена Сирії надати підтримку терористичній організації YPG/PKK. Про це чиновник сказав в ході зустрічі з представниками племен, яка відбулася на окупованій угрупованням сирійській території, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
Зустріч пройшла в нафтоносному районі Аль-Омер на сході провінції Дейр-ез-Зор. Аль-Шабнана в поїздці супроводжував представник США в міжнародній коаліції проти ДЕАШ Вільям Робак.
Як повідомляється, саудівський міністр обґрунтував свій заклик тим, що терористи YPG/PKK ведуть так звану «боротьбу» проти ДЕАШ.
Раніше глава саудівського відомства кілька разів відвідував підконтрольні терористичної організації YPG/PKK території в Сирії.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
21.03.2026 12:36
Сили оборони перетворили 148 ворожих безпілотників на брухт19.03.2026 09:32
1 520 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 19 березня


Коментарі