Від авіаударів вкс росії в Сирії загинули 4 людини. Авіанальотів зазнали райони в ідлібській зоні деескалації
- Подробиці
- Опубліковано 09.08.2019 11:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1164

У результаті авіаударів, нанесених вкс россии по населених пунктах в ідлібській зоні деескалації напередодні ввечері загинули четверо мирних жителів. Як повідомляється, режим Башара Асада і його поплічники у вечірні години піддали масованим атакам райони Хан-Шейхун, Теманійе, Сукейк, Кеферсежне, Медайа та Ерманайа, а також райони Кефер Зіта, Латаміне і село Латмін на півночі провінції Хама, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
Як повідомляють джерела в сирійській опозиції Управління цивільної оборони («Білі каски»), вкс росії атакували Хан-Шейхун і Латмін.
Пошуково-рятувальні роботи на завалах будівель тривають.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
29.04.2026 11:18
Збито та подавлено 154 ворожих БпЛА29.04.2026 10:45
1180 кацапів подохло минулої доби на українській землі28.04.2026 22:49
Іран: США не мають права диктувати свою міжнародну політикуВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 29 квітня


Коментарі