«Закон Магнитского» американцы могут засекретить от российских чиновников

s magnitskiy

 
Сенат США подготовил поправки к «закону Магнитского», которые позволяют сохранить в тайне имена некоторых российских чиновников, против которых будут введены визовые и экономические санкции. 


Ранее сообщалось, что «закон Магнитского» вводит запрет на въезд в США для 60 российских чиновников, которые, по мнению американцев, виновны в возбуждении уголовного дела против сотрудника Hermitage Capital Сергея Магнитского и его смерти в СИЗО.

Отмечается, что в новом проекте документа говорится, что закон «может содержать секретное приложение, если госсекретарь посчитает, что это необходимо для национальной безопасности Соединенных Штатов».

В свою очередь критики полагают, что они сведут на нет весь эффект от принятия закона. Глава Hermitage Capital Уильям Браудер полагает, что администрация Барака Обамы не хочет обидеть российское правительство, выступающее против принятия «списка Магнитского».

Кстати, первоначальная версия документа, одобренная обеими палатами Конгресса США, предполагала, что список лиц, попавших под действие этого закона, будет обнародован в течение 120 дней после принятия закона и будет доступен широкой общественности, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.