У Гонконзі протестують проти планів влади заборонити носіння масок
- Подробиці
- Опубліковано 05.10.2019 12:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1577
Тисячі жителів Гонконгу вчора вийшли на вулиці, щоб висловити свій протест проти планів влади ввести заборону на носіння масок під час акцій протесту. Протестуючі, зокрема, скандували: «Носити маску - не злочин!» - повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
Через акції на дорогах Гонконгу утворилися пробки. Водії автомобілів сигналили, підтримуючи протестувальників.
Один з учасників протестів сказав журналістам, що владі не вдасться залякати населення Гонконгу. За його словами, влада не зможе заарештувати всіх учасників акцій протесту.
«Влада намагається нас залякати, але не думаю, що хто-небудь злякається», - сказав учасник протестів.
Очікується, що глава адміністрації Гонконгу Керрі Лам проведе прес-конференцію. За даними місцевих ЗМІ, в рамках постанови про надзвичайний стан Керрі Лам оголосить про заборону на носіння масок під час демонстрацій.
Активісти і багато депутатів місцевого парламенту вважають, що заборона на носіння масок не спрацює, тому що його важко буде реалізувати.
Професор одного з китайських вузів Віллі Лем впевнений, що заборона на носіння масок стане небезпечним кроком.
За його словами, якщо заборона не дасть очікуваного ефекту, то це може привести до прийняття більш жорстких заходів, таких як комендантська година та інші.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Невежда Лукашенко объявил войну российским...
23 июл. 2012 г.

Три взрыва в Дамаске унесли...
6 нояб. 2012 г.

Активы трех бывших руководителей Кипрского...
31 мая 2013 г.
Набираючі популярність...

Опа-ча, опа-ча, все - под...
2 авг. 2010 г.

Про власть: «Ох, у яра,...
9 мая 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
19 июн. 2025 г.
Останні новини
19.06.2025 10:26
Знешкоджено 88 ворожих БпЛА19.06.2025 10:18
1080 москалів подохло минулої доби на українській землі18.06.2025 17:44
Знешкоджено 30 ворожих БпЛА18.06.2025 08:51
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан у воєнному зведенні за 18 червня обговорили наступні теми:
Коментарі